Gyártástervező Csoportvezető

Website Smart Jobs

Ügyfelünk multinacionális ipari gyártó vállalat. A gyártástervezői csapat erősítésére keresünk

munkatársat.

FŐ FELADATOK

  •  a termelésprogramozás tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatainak elvégzése
  • beosztottak munkájának értékelése
  • budgettervek betartása
  • negyedéves és havi készáru- és alkatrészprogramok kidolgozása és kiadása
  • egyedi vevői igények véleményezése programozási szempontból
  • szériaindításokhoz szükséges előkészítési tevékenységek megszervezése, a végrehajtás irányítása és ellenőrzése

 FŐ ELVÁRÁSOK

  •  termeléstervezésben, anyaggazdálkodásban szerzett pár éves releváns gyakorlati tapasztalat
  • felsőfokú (logisztikai, műszaki) végzettség
  • aktív kommunikációkpes angol nyelvismeret
  • strukturált, analitikus gondolkodásmód, tervezési, elemzési képesség
  • eredményorientált, határozott, pro-aktív személyiség
  • pár fős termeléstervezői csapat szakmai mentorálásában, irányításában szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE

 Kecskemét illetve Szolnok vonzáskörzete

Tóth Péter
Smart Jobs Kft.
Mobil: +36 30 331 5199
Email: peter.toth@smart-jobs.hu

To apply for this job email your details to lcs@globula.hu